נגר מטבחים

לקבל את האיכות הטובה ביותר

מטבחים חזקים לאורך שנים
רימון לכותרת

נגר מטבחים מקצועי ימנף את המטבח שלכם למקסימום תוצאות

זה קורה במשפחות הכי טובות, במטבחים הכי מושקעים... לפחות פעם בחיים אנו נדרשים לשירותיו של נגר מטבחים. יכול להיות שמדובר בפן אסתטי שדורש עיצוב, יכול להיות שהעניין הוא פונקציונאלי לחלוטין. אך בכל מקרה ובכל עניין הדגש תמיד יהיה על כך שהנגר יהיה מומחה בנגרות מטבחים. באזור הזה של הבית לא יכולות להיות פשרות! מטבח מצריך נגר בעל נסיון רב בתחומו, בין אם זה גדול כבניית ריהוט מקיף למוסדות גדולים, בין אם זה סימלי כהחלפת דלתות מטבח,ומעבר לכך דרושים לו כישורים נוספים רבים ומגוונים. חשבו על נגר מטבחים כמעין איש רנסנס מודרני עם התמחות בתחום הבינוי-הקולינארי. נגר מטבחים צריך להיות ראשית לכל נגר מומחה ומיומן מהבחינה הטכנית אך מעבר לכך הוא צריך להיות גם מעצב פנים, קצת אדריכל, ובעיקר מתכן ויועץ לבינוי מטבחים. ובנוסף לכל, מעצם טיבו של המטבח כלב ליבו של הבית, לא יזיק אם הנגר שלכם יחונן בהבנה טובה בנפש האדם. דרושים הרבה הכלה וחזון להפוך את המשאלות שלכם למציאות. מטבח הרי צריך להיות פונקציונלי ולשרת את בני הבית באופן הנוח והיעיל ביותר שאפשר אך הוא גם צריך להיות יפה ואהוב. ברימון נגרות אישית, כנגרי מטבחים מקצועיים, עלינו להתייחס גם למשאלות הלב הכמוסות, לרצונות הקטנים והגדולים של הבשלנים בבית, לתנאי התקציב והיכולות העיצוביות – ורק אז נוכל לעצב לכם את המראה החדש והמבוקש של המטבח החדש או המחודש שלכם.

נגר מטבחים

קבלו החלטות משמעותיות

והתקשרו עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת

חידוש מטבח קיים

רימון נגרות אישית מייצרים עבורכם מטבחים מהשורה הראשונה.

אצלינו ברימון נגרות אישית, אנחנו מאמינים בסדר ובמקצועיות. נגר מטבחים טוב, מיומן ובעל ניסיון עובד תמיד במסגרת נגריה מסודרת וזאת מהסיבה שנגריות בעלות שם ומוניטין כמו שלנו, מעסיקות את הנגרים המובחרים ביותר לעיצוב מטבחים או לשיפוץ מטבחים על מנת לשמור על שמם הטוב. עיצוב מטבח אורך זמן רב והלקוחות דורשים עמידה בזמנים ועבודה איכותית, מה שיוכל לספק רק נגר מטבחים מנוסה מאוד העובד במקום איכותי, מסודר ומקצועי כמו אצלנו בנגריית רימון.

ארונות חזקים לאורך שנים

ארונות מטבח אייקון2

נגר מטבחים רואה את החזון ויודע לכוון את לקוחותיו

ברגע שתבחרו בנו לנגריה שלכם תגלו עולם שלם של ידע ומקצועיות. ההגעה לפגישת ייעוץ ותכנון עם נגר מטבחים היא המבחן הראשוני. בפגישה עם הנגר שלנו תוכלו לראות מיד את רמת המקצועיות שלו. המקצועיות אצלנו נמדדת לא רק לפי יוקרה ואיכות העבודה שלנו אלא גם ובעיקר לפי הפתרונות הפונקציונאליים שיוצעו לכם ויותאמו לצרכים שלכם.

ארונות מטבח אייקון 3

ראו בעצמכם

מטרת הפגישה היא לברר את הצרכים והרצונות שלכם, בירור זה חשוב עבורכם לא פחות מאשר עבורינו. אנו ננסה להבין ביחד מהי רמת הפעילות שלכם במטבח, מהם צרכי העבודה שלכם ומעבר לפונקציונאליות גם מהם הרצונות העיצוביים שלכם לגביו. נגר מטבחים מנוסה יעמיד בפניכם מספר פתרונות טובים שאולי לא חשבתם עליהם, תוך התאמה מלאה לצרכים שהעליתם, למראה המטבח שאתם אוהבים ולתקציב שלכם. נגרים כאלו אנו מעסיקים, נגרים עם מעוף ועם ידע שיוכלו לשרת את החזון שלכם נאמנה.

אייקו מסגרת 2

נגר מטבחים אמין יתאים עצמו לתקציב.

נגר מטבחים מקצועי יודע לקרוא את המפה נכון. אנחנו כאן בשבילכם ועבורכם. המטרה שלנו היא לתת לכם את השירות הטוב ביותר והמקצועי ביותר, את התוצר הטוב ביותר ואת המטבח המותאם ביותר לצרככם. צריך להתחשב בכל כך הרבה גורמים שיעזרו לכם להתנהל בצורה מיטבית במטבח, ואחד הגורמים האלו הוא התקציב. אם התקציב שלכם נמוך אך המטבח עצמו במצב המאפשר שיפוץ – הנגר שלנו יוכל להציע לכם חידוש מטבח קיים בעלות המתאימה לכיסכם. אתם אלו שקובעים אם תבנו מטבח חדש לתפארת או תשפצו מטבח קיים בצורה מהממת, אנחנו כאן לייעץ ולכוון ולבסוף- כמובן - לבצע. שיפוץ יכול להסתיים בתוצאות מרהיבות לא פחות מהחלפת מטבח שלמה ולתת לכם את העיצוב אותו רציתם מבלי הצורך להחליף את כל המטבח בחדש. שיפוץ יכול לכלול החלפת דלתות מטבח, החלפת חלקי הפרזול, שדרוג ארונות האחסון או הוספת פתרון אחסון עכשוויים לפי צורך הקיים. נגר מטבחים אמין כמו של רימון נגרות אישית יבין היטב את הצרכים ואת התקציב ויצור תמהיל נכון לפיו תוכלו לקבל את המטבח החדש שלכם בצורה המתוקצבת בהתאמה מלאה ליכולתכם.

קבלו החלטות משמעותיות

והתקשרו עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת

רימון נגרות בהתאמה אישית מחזיקה בנגריה מקצועית וצוות עובדים מיומן ומנוסה בכל עבודות הנגרות. ארונות, ספריות קודש, ריהוט משרדי,ארונות מטבח חדשים וחידוש מטבח, עיצוב מטבחים ושיפוץ מטבחים כחלק משירותי הנגרות שמעניקה החברה. ברימון נגרות בהתאמה אישית תקבלו יחס אישי וליווי צמוד עד להשגת המוצר המושלם.