הפוך מטבח קיים למטבח מושלם!!!

חידוש מטבחים היא הדרך הקלה הזולה והמהירה לתוצאות מרהיבות במטבח.

בעולם בו אפשרויות העיצוב הן אינסופיות, רימון נגרות אישית מחברת בין עיצוב חדשני לטכנולוגיה חדישה במטבח. הבחירה בחידוש מטבחים מייצגת שילוב של יופי יחד עם קלות והוזלת משאבים.
לוגו מוקטן בצייר

ריחות חדשים מתבשלים לכם במטבח....

להתחדש ולהתרענן זהו הקוד. התקציב הוא המנעול. מה שצריך זה פשוט למצוא את השילוב הנכון שיפתח את המנעול הזה ויאפשר למטבח שלכם להתחדש - ולתקציב שלכם להישמר.

אם המטבח שלכם בנוי נכון, מורכב מבסיס חזק שיכול להמשיך לעבוד עוד שנים וכל מה שצריך זה חידוש  - אז הגעתם למקום הנכון! ברימון נגרות אישית מבינים את הצורך בהתחדשות מתמדת. זה בדרך כלל נובע מרצון לשינוי ולחידוש, את הרצון הזה אנחנו מגבים בצורך פרקטי כלשהו שמשמש תירוץ הגיוני להכניס שינוי הביתה. אנחנו ברימון נגרות אישית מבינים את הצורך הזה, וגם מבלי הסיבה הפרקטית היינו ממליצים לכם על שינוי, מאחר ואנחנו יודעים כי שינוי קטן, אפילו רק במראה הכללי, יכול לעשות הבדל גדול בכל ההתנהלות המטבחית שלכם. אם כבר ככה אתם מבלים זמן בבישול במטבח אז בואו ונראה יחד מהו הדבר החדש והרענן הבא שהולך להתבשל לכם במטבח היום!

קבלו החלטות משמעותיות

והתקשרו עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת

חידוש מטבח קיים

חידוש מטבחים יענה לכם על כל הצרכים.

 

עלה הצורך לחדש את המטבח ויחד עימו עולות שאלות ואפילו חששות.

האם על ידי חידוש מטבח תצטרכו להחליף את כל המטבח כולו? החלפת מטבח הכוללת את כל המבנה\או רק את חלקו? החלפה כזו שתדרוש בהכרח הוצאות נילוות כגון רכישה הכרחית של שיש וקרמיקה...החששות מובנים והתשובה היא: לא! בחידוש מטבח אין צורך להיכנס להחלפה כללית והוצאות נוספות.

גם אין צורך לחשוב מפני אובדן של מבניות ותכנון טובים של המטבח הקיים. במידה והינכם מרוצים מגוף ארונות המטבח שלכם ומה שאתם רוצים זה שהאופי והאווירה שבו כבר לא יבטאו  אתכם בצורה מדוייקת יותר   - הבסיס יוכל להישאר, אל חשש!

במידה והנכם מעוניינים להוזיל עלויות או פשוט להפוך תהליך חידוש המטבח למהיר יותר – גם כאן אנחנו עונים לכם על הצורך בתהליך קצר יחסית ונטול הוצאות מיותרות.

במידה והנכם מעוניינים להוזיל עלויות או פשוט להפוך תהליך חידוש המטבח למהיר יותר – גם כאן אנחנו עונים לכם על הצורך בתהליך קצר יחסית ונטול הוצאות מיותרות.

  • החלפת החזיתות לדלתות ולמגירות
  • תוספות לארונות נוספים במטבח
  • שינוי והוספת מתקנים ייחודיים לארונות קיימים
  • כל השדרוגים בכל המטבחים ניתנים ברימון נגרות אישית על ידי חומרי הגלם האיכותיים והמובילים ביותר בשוק

ועכשיו הגיע תורו של המטבח שלכם להתחדש: משפצים, מחליפים ומחדשים

ארונות מטבח אייקון2

יצירת אמנות חדשה במטבח שלכם

בכל יום מתכנסים בני המשפחה, בהרכב זה או אחר במקום אחד מרכזי. במטבח. פעם, פעמיים ויש אפילו משפחות הזוכות להיפגש שלוש פעמים ביום לארוחה. אך מספר הפגישות אינו באמת משנה, וגם לא מספר המשתתפים. מה שמשנה הוא איכות המפגש ויצירת סביבה מיטבית עבורו. זו יכולה להיות ארוחה אחת ביום, אין צורך לחכות לזמנים מיוחדים, לאירוע משפחתי או לחג. המטבח הוא פינת החמד שלכם ליצירת מפגש משפחתי, אינטימי וחם ויש להשקיע בו את תשומת הלב הראויה. גם אם המטבח אינו מהווה את מקום הישיבה, אלא 'רק' המקום בו מניעים את מנוע הארוחות המתבשלות – גם אז, חשוב לכם וגם לנו, שיהיה זה מקום נעים ויעיל, מקום בו המבשלים הראשיים בבית יוכלו לקבל את המענה הפרקטי והאסטטי על מנת להכין את הארוחה הבאה באהבה.

ארונות מטבח אייקון 3

המטבח לובש אופנה חדשה

אל תתנו לעצמכם להיבהל, להיפך, תסכימו לקבל את השינוי ותבינו שאין פה הכרח למשהו גורף וגרנדיוזי, אלא דווקא בנגיעות הקטנות האלו שאנחנו ברימון נגרות אישית, נביא אליכם – משם יווצר השינוי הגדול. אם התשתית של המטבח שלכם חזקה, והדבר היחיד שמונע מכם להינות מהמטבח שלכם הוא הניראות החיצונית שלו – אזי הפתרון קרוב אליכם יותר מתמיד. חידוש מטבחים – מקצץ בהוצאות מיותרות ובחששות מיותרים. אתם תיהנו מחסכון גדול בעלויות ותוכלו ליצור יצירת אמנות חדשה במטבח שלכם!

אייקו מסגרת 2

חידוש! חיזוק! עיצוב!

בחידוש מטבח, כמו בכל סוג של שינוי, חשוב להיצמד למסגרת תקציב מוגדר מראש. חישבו בינכם לבין עצמכם מה מתאים לכם היום להשקיע ומה הייתם רוצים לקבל בתמורה וביחד נהפוך חלום למציאות. בואו ונצא לדרך, עכשיו זה הזמן להתחיל! איך עושים זאת? חושבים, מתקצבים ומתקשרים אלינו. את המשאלות אתם מביאים, את הפתרונות – אנחנו נספק! משהו חדש מתבשל במטבח שלכם – וטוב שכך! זהו חדר כל כך חשוב ועיקרי בבית, בו הכל מתחיל. הרי הצבא צועד על קיבתו, את זה כבר נפוליאון ידע, ומה איתנו, כמשפחה?! האם לא זקוקים אנו לאכול ולבשל מדי יום כדי להמשיך ולצעוד?! המטבח הוא התחנה המרכזית, המנוע שמניע את הכל, מקום דינמי ופעיל שדורש בעוז – חידוש! חיזוק! עיצוב!

אייקון מסגרת 7

מראה שפועם בו קצב מרענן

אם גם אתם הגעתם להחלטה לחדש את המטבח שלכם ולהעניק לו מראה עדכני המשקף את עולמכם כפי שהוא מתבטא היום ולא כפי שבא לידי ביטוי על ידי מעצב משנות ה-70 של המאה שעברה, אז כנראה שזה הזמן לחידוש! חידוש המטבח הוא האפשרות לקחת את הקיים ולעשות ממנו משהו טוב יותר, ליצור עבורכם אי של שפיות נעימה, מקום חמים לבשל בו זכרונות וטעמים שישארו איתכם לעוד שנים רבות. אתם רוצים להישאר עם הקיים ולעצב את העתיד? לקבל מראה בו פועם קצב מרענן וחדש, בו אתם מתרעננים ומתחדשים ונותנים מקום לרצונות שלכם להתגשם גם במראה וגם בנוחות...? בואו לחדש את המטבח! לא להרוס, לא להחליף, רק לשנות.

הצטרפו לשלל לקוחות מרוצים עוד היום

חידוש מטבחים – הפתרון המושלם למטבח הקיים.

חידוש מטבח - למה אצלנו?

רימון נגרות בהתאמה אישית מחזיקה בנגריה מקצועית וצוות עובדים מיומן ומנוסה בהחלפת דלתות מטבח, שדרוג וחידוש מטבחים, עיצוב מטבחים ושיפוץ מטבח כחלק משירותי הנגרות שמעניקה החברה. ברימון נגרות בהתאמה אישית תקבלו יחס אישי וליווי צמוד עד להשגת המטבח המושלם.