שיפוץ מטבח – חלום שמתגשם

חזות חדשה למטבח שלכם

המטבח שחוק? מיושן? רוצים להחליף ישן בחדש? אנו ניתן למטבח שלכם פנים חדשות!
רימון לכותרת

אנו מזמינים אתכם לעצום עיניים לרגע

לתת לדמיון שלכם לרוץ חופשי ולתאר לנו את המראה של המטבח המחודש שלכם. אל תחששו, תלכו הכי רחוק שאפשר. זה יכול להיות סגנון של מטבח כפרי, זה יכול להיות מטבח סופר-מודרני, אולי אתם דווקא צריכים מטבח ידידותי לילדים המאפשר גם להם להשתלב בפעילות החשובה של ייצור האוכל הביתי שלכם וייתכן שהדמיון שלכם יוביל אתכם דווקא למטבח בסגנון מיוחד ואישי שהוא לגמרי, לגמרי פרטי שלכם.

עכשיו תפקחו את העיניים

המחשבות מתחילות לרוץ, המציאות מכה בפנים – ההוצאה, הזמן, הלכלוך, ההפרעה לחיי היום יום, התשלומים, העובדים...כל אלו הם מעצורים המונעים מהרבה אנשים להגשים חלום.

אנחנו ברימון נגרות אישית, מציעים לכם להמשיך לחלום גם בעיניים פקוחות. מה שאנחנו יכולים לעשות בשבילכם הוא לא פחות מהגשמת החלום, ביצוע של שינוי גדול באחד החדרים החשובים והעיקריים בביתכם וכל זה במינימום זמן ומינימום הפרעה לחיי היום יום שלכם.

מה שאנחנו מציעים לכם הוא פשוט – שיפוץ מטבח

כן, כן, שיפוץ. לא החלפה ולא בניה מחדש של הכל, הרי ביננו, למי יש כסף וזמן להחליף את כל המטבח. אנחנו רוצים לעזור לכם לחיות את החלום, ליצור עבורכם את אותו מטבח אנגלי עליו חלמתם או ליצור לכם אי שקט ולבן של מקום יצירה גסטרונומי ומטבח המשתלב באופן אינטגרלי בתוך שגרת החיים שלכם.

ללא השקעה גדולה, בעזרת שינויים קלים ופתרונות חכמים – תקבלו מטבח בסגנון חדש לגמרי!!!

ארון מטבח לבן צח כשלג

עם שיפוץ מטבח נוצר לכם חופש יצירתי המקל על עריכת השינוי בחיים בצורה משמעותית. במיוחד עם משווים את הפעולה הזו לאופרציה המורכבת יותר של החלפת מטבח. אנחנו רוצים לחסוך מכם את כאב הראש, את העלויות ולחסוך לכם הון יקר וזמן יקר עוד יותר. אנחנו רוצים להעניק לכם את ההזדמנות להגשים חלום. כי אצלינו ברימון נגרות אישית, אפשר לקבל בדיוק את מה שרוצים, אין צורך להתפשר.

חידוש מטבח

בשיפוץ מטבחים של רימון נגרות אישית, אנו מציעים שילוב ייחודי של ביטוי החלומות הכמוסים ביותר שלכם שיוכלו כעת להתבטא בעיצוב אישי, באיכות מוצר מהגבוהות שיש, באפשרויות הבעה יצירתיות וערך מותג שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר.

flower1.png

בחרו לכם את החופש היצירתי שלכם

רבים מאיתנו נמצאים בתהליך שיפוץ של חלק זה או אחר בבית, המטבח הוא אחד המקומות העיקריים אם לא הראשון שבחדרים שראוי וזכאי לשיפוץ. זהו המקום בו אנו מבלים זמן כה רב, במיוחד אם איננו סטודנטים המסתפקים בחטיף ובבירה (ואיננו כאלה!!!). המטבח הוא העורק הראשי של הבית, בו נפגשים טעמים ואנשים, בו אנו דואגים לתזונה שלנו ושל ילדינו, בו אנו מבשלים, מכינים, מתרגשים, מנקים, מדברים...חישבו כמה שעות אתם מבלים בחלל הזה. שבעה ימים בשבוע, חודש בחודשו, כל שנה – כל השנה...זה הרבה מאוד זמן! ואת הזמן הזה לא כדאי לבזבז. החלום שלכם...זוכרים? מטבח פרובנס רומנטי למראה...מטבח שופע פתרונות אחסון...מטבח בעיצוב אישי לגמרי שלכם...שיפוץ של רימון נגרות אישית ואתם שם!. אנחנו מאמינים שהמטבח הוא החדר העיקרי בבית, חדר השייך לכולם, והשיפוץ שלו חייב להיות מושלם. זוהי אמנת השירות שלנו וזהו החלום שאנו רוצים להעניק לכם. שיפוץ המטבח אינו עניין של מה בכך, שיפוץ נבון ואסתטי ישפיע טוב על התנהלות הבית כולה. רימון נגרות אישית כחברה המתמחה בשיפוץ מטבחים, תעניק לכם את מירב העזרה בבחירת שיפוץ מטבח הקולע לצרכים שלכם, לחלום האישי שלכם. יחד נתכנן מטבח חדשני המגלם בתוכו את אופן השימוש וההתנהלות הקולינארית המותאמת בדיוק עבורכם, והמתאימה לאופי של כל אחד ואחת מכם. אנו נייצר לכם את המטבח המושלם, מעוצב ברמה הגבוהה ביותר, בטיב ובאיכות ממדרגה ראשונה.

flower1.png

הזדמנות להגשים חלום

עם שיפוץ מטבח נוצר לכם חופש יצירתי המקל על עריכת השינוי בחיים בצורה משמעותית. במיוחד עם משווים את הפעולה הזו לאופרציה המורכבת יותר של החלפת מטבח. אנחנו רוצים לחסוך מכם את כאב הראש, את העלויות ולחסוך לכם הון יקר וזמן יקר עוד יותר. אנחנו רוצים להעניק לכם את ההזדמנות להגשים חלום. כי אצלינו ברימון נגרות אישית, אפשר לקבל בדיוק את מה שרוצים, אין צורך להתפשר.

התקשרו עוד היום לרימון נגרות אישית וממשו את החלום שלכם!

הפוטנציאל של המטבח שלכם יכול להתבטא במסגרת התקציב האישי ולהפוך למציאות.