הסלון דורש חידוש, המטבח זקוק להחלפה?

כדאי שתיקחו את זה אישי...מאוד מאוד אישי...

המטבח המודרני שלכם יוכל להתגשם בהינף דלת כאשר נבחר ביחד את ה-Look&Feel שירגשו אתכם וכך בכל סגנון בו תבחרו.
רימון לכותרת

בשעה טובה ומוצלחת הגעתם למסקנה כי הגיע הזמן להחליף מטבח ועכשיו!

ברגע אחד, אחרי עשר שנות זוגיות, הבנתם שעם הספריה בסלון אי אפשר להמשיך אפילו לא עוד יום אחד! המטבח כבר רעוע צריכים שיפוץ מטבח בדחיפות. מיטת הקומותיים של הילדים המלווה אותם מגיל 4 כבר לא ממש מתאימה לשני המתבגרים הצעירים המסתובבים לכם בבית...? מה עושים?

הצעד שאתם הולכים לבצע נע בין מרגש למתסכל, בין מהלך מלא דמיון ומעוף ומצד שני מחובר מאוד לקרקע ולתקציב. שינוי של ריהוט בבית - בין אם שולחן אוכל, מזנון ויקטוריאני, ארונות מטבח או מיטת ילדים – כל שינוי כזה דורש הרבה תעוזה, מעוף ומזומנים. קשה מאוד שלא לקחת את זה אישי, הרי זה רהיט מביתכם, פריט בבחירתכם, חלק מהמשפחה ממש. אך מה שאנחנו ברימון נגרות אישית מציעים לכם הוא – תקחו את זה אישי, והכי אישי שיש!

מגע חום עמוק בארונות מטבח

קבלו החלטות משמעותיות

והתקשרו עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת

העברת ארונות התאמה אישית

אנחנו הפתרון בשבילכם!

נכון שלא כל יום מחליפים מטבח, חדר שינה, ארון, סלון, פינת אוכל ובכלל רהיטים בבית. אך מי שכבר הגיע למסקנה שצריך להחליף, לחדש או לבנות, ייתקל בלא מעט הצעות החל מבתי עסק גדולים ועד לנגרים זעירים. יש את רשתות השיווק המוכרות רהיטים וביניהן רשתות בית גדולות, סטודיו-לרהיטים וחנויות קבלנים. יש את הנגרים הפרטיים וכמובן נגריות מקצועיות. ההתלבטות אינה פשוטה, האם נלך על הקו התעשייתי או על נגריה בעיצוב אישי של נגר ברחובות...? למה בכל זאת רבים יעדיפו נגריה על פני כל יתר האפשרויות? יש מספר סיבות לכך, כאשר החשובה ביותר היא שרק נגריה תספק לכם ריהוט בהתאמה אישית ,תוך כדי עמידה בזמנים ואיכות מעולה.

היתרונות בנגריה – אנחנו לוקחים את זה אישי!

ארונות מטבח אייקון2

אז למה נגריה ולא רשת גדולה?

* עיצוב רהיטים בנגריה יאפשר לכם התאמה אישית ומלאה של פריט הריהוט אותו אתם חפצים לשנות בהתאם לרוח העיצובים והשימושית שלכם. בניגוד לרשתות הגדולות כמו איקאה, הום סנטר, ACE וכיו”ב שמחזיקים במספר דגמים בלבד, לנו אין הגבלה על הדגמים ולכם אין הגבלה על הדמיון. כך, תוכלו לקבל בדיוק את מה שאתם רוצים ללא פשרות.

ארונות מטבח אייקון 3

אז למה נגריה ולא נגר אישי?

* נגריה בטוחה יותר ומחויבת יותר מנגר פרטי, שכן, נגר פרטי לרוב עובד לבד על מספר פרויקטים במקביל ובשל מורכבות העבודה וחוסר בכוח אדם הוא יתקשה לעמוד בזמנים. נגריה מחוייבת ללקוח, שומרת על שמה הטוב, מעסיקה מספר רב של נגרים ומפקחת על עבודתם וקצב ההתקדמות. כך, שהלקוח יכול להיות רגוע שהרהיטים שהזמין יגיעו אליו בזמן.

אייקו מסגרת 2

אז למה הנגריה של רימון נגרות אישית?

* מי שמחפש ריהוט איכותי, נגריה בהחלט יכולה לספק לו את הסחורה. נגריה אינה מוגבלת בסוג אחד של עץ או כל חומר באשר הוא ומאפשרת ללקוח יד חופשית בהתאם לתקציב שלו. כך אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שתקבלו את האיכות הטובה ביותר עבור כספכם. אנחנו ברימון נגרות אישית מאמינים במתן שירות ברמה של עסק גדול בשילוב עם תשומת לב לפרטים ולדרישות ברמה של נגר אישי. אתם תקבלו מאיתנו את הטוב שבכל העולמות, ואת התוצאה שתענה לכל צרכיכם ברמה הגבוהה ביותר.

אייקון מסגרת 7

כי ככה זה כשלוקחים אתכם אישי.

אנו מזמינים אתכם לשיחת ייעוץ והדמיה לא מחייבת, אל תהססו! פנו אלינו עוד היום! וכבר נוכל לעזור לכם לבנות רהיטים בהתאמה אישית עבורכם.

קבלו החלטות משמעותיות

והתקשרו עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת

עבודות נגרות - למה אצלנו?

רימון נגרות אישית – הינו בית עסק של נגר ברחובות, המחזיק נגריה וצוות נגרים מיומן ומקצועי. הנגרייה שלנו מספקת ריהוט בהתאמה אישית, הן ללקוחות פרטיים והן לסקטור המוסדי. השירות שלנו ניתן תוך דגש על איכות גבוהה הן בשירות והן בתוצר, עמידה בזמנים והתאמה אישית של הריהוט לצרכי הלקוח ולטעמו.