נכון שלא כל יום מחליפים מטבח, חדר שינה, ארון, סלון, פינת אוכל ובכלל רהיטים בבית. אך מי שכבר מחליף יתקל בלא מעט בתי עסק שמוכרים רהיטים בניהם רשתות בית גדולות, סטודיו רהיטים למיניהם, נגר וכמובן נגריה. למה בכל זאת רבים יעדיפו נגריה על פני כל יתר האפשרויות? יש מספר סיבות לכך, כאשר החשובה ביותר היא שרק נגריה תספק לכם ריהוט בהתאמה אישית.

רימון נגרות אישית – הינו בית עסק המחזיק נגריה וצוות נגרים מיומן ומקצועי. העסק מספק ריהוט בהתאמה אישית, הן לפרטיים והן לסקטור המוסדי, תוך דגש על איכות גבוה, עמידה בזמנים והתאמה אישית של הריהוט לצרכי הלקוח ולטעמו האישי.

היתרונות בנגריה

נגריה עדיפה לרוב על פני כל יתר האפשרויות וזאת בשל מספר סיבות:

*      עיצוב רהיטים בנגריה יאפשר לכם התאמה אישית ומלאה בניגוד לחנויות כמו איקאה, הום סנטר, ACE וכיו”ב שמחזיקים במספר דגמים בלבד. כך, תוכלו לקבל בדיוק את מה שאתם רוצים וללא פשרות.

*     נגריה בטוחה יותר ומחויבת יותר מנגר פרטי, שכן, נגר פרטי לרוב עובד לבד על מספר פרויקטים במקביל ובדרך כלל אינו עומד בזמנים. נגריה מחויבת ללקוח, שומרת על שמה הטוב, מעסיקה מספר רב של נגרים ומפקחת על עבודתם וקצב ההתקדמות. כך, שהלקוח יכול להיות רגוע שהרהיטים שהזמין יגיעו אליו בזמן.

*      מי שמחפש ריהוט איכותי, נגריה בהחלט יכולה לספק לו את הסחורה. נגריה אינה מוגבלת בסוג אחד של עץ או כל חומר באשר הוא ומאפשרת ללקוח יד חופשית בהתאם לתקציב שלו. כך שכל המיטיב לשלם, יוכל לקבל את העץ האיכותי ביותר.

אנו מזמינים אתכם לשיחת ייעוץ והדמיה לא מחייבת במשרדנו, אל תהססו! פנו אלינו עוד היום

וכבר נוכל לעזור לכם לבנות רהיטים בהתאמה אישית עבורכם.