החלטתם לעשות שינוי ולעבור דירה.

 האם הרהיטים שלכם יכולים להינזק על ידי המעבר? ודאי שכן.

השקעתם מחיר לא מבוטל בהזמנת ריהוט איכותי בנגרות אישית. מעבר דירה לא ראוי יעלה לכם ביוקר וחבל!

לכן יש מספר צעדים חשובים שעליכם לקחת בחשבון טרם המעבר. אמנם זו משימה קצת מאתגרת. אך היא אינה משימה בלתי אפשרית.

לא כל חברת הובלות תבטיח לכם תשומת לב מירבית בשמירה על הריהוט. גם החברות שיבטיחו לכם זאת, לא תמיד ההבטחה שלכם תהיה שווה משהו לאחר מעשה.... לכן גם אם תעברו בכוחות עצמכם או יחד אם עזרה מקצועית יש נקודות שכדאי לקחת בחשבון.

ולכן אלו אמצעי הזהירות שעליכם לנקוט:

 

קחו מידות מידוייקות.

הן של הריהוט והן של הדירה החדשה. אך בעיקר קחו מידות מדויקות של אזורי המעבר. מזדרונות צרים, חדרי מדרגות, מעליות, כל האזורים והפתחים הצרים שבהם הריהוט שלכם יעבור בעת המעבר. קחו בחשבון שימת לב רבה גם לגובה. זה יהיה משמעותי בהעברת הארונות.

פירוק.

מטבע הדברים, לא כל סוגי הארונות יעברו כמו שהם בעת העברת הדירה. לכן הקדימו תרופה למכה ופרקו ארונות וריהוט גדול מראש. אם אינכם נגרים במקצוע רצוי מאוד להיעזר בשירותי נגרות לשם פירוק הארונות. למטבח הביאו נגר מטבחים מקצועי ליתר הארונות הביאו נגר כללי שכן  פירוק לא נכון של הארון יביא לקלקולו במקרה הגרוע או לחלישותו במקרה הטוב וחבל. הרכבה לא נכונה של ארון מכל סוג שהוא תוביל לבניה של ארון עקום. כאשר הארון מורכב בצורה עקומה זה לא רק משפיע על המראה החיצוני והסתטיקה של איך הארון נראה, זה גם יוצר חוסר איזון שהדלתות אינן נסגרות כראוי. דלתות ארון עקומות תסגרנה אחת על השניה ולא אחת לצד השניה בקו ישר.

ותרו.זרקו. מסרו.

מעבר של דירה זו הזדמנות. לשחרר ולהיפרד מכל מה שאינו הכרחי. לאוורר וליצור מקום לחפצים וריהוט חדש. ליצור זכרונות חדשים ולשחרר זכרונות ישנים. כמו כן דילול כמות הריהוט החפצים (או הזבל) יעזרו לנו בשמירה על הסדר החדש בבית החדש. מרבה חפצים מרבה בלאגן.

לקבל עזרה.

גם אלו שאוהבים לעשות הכל בעצמם, או אלו שלא אוהבים שאחרים נוגעים להם בדברים, גם אלו שלא קל להם לבקש עזרה. פה זה לא המקום לשמור על העקרונות הללו.

מעבר דירה הוא הליך קשה ומתיש. צריך לקבל עזרה מחברים. או עזרה בתשלום. אל תקחו הכל על עצמכם לבד! בעיקר אתם לוקחים על עצמכם גם את נושא ההובלה ולא ק את נושא הארגון והאריזה.

סחיבה של רהיטים וארונות כבדים היא לא עבודה לבן אדם אחד. אל תרימו רהיטים כבדים בעצמכם. הסירו מכם משקל כבד. ושתפו חברים או בני משפחה במאמץ שלכם. אם ידכם משגת בחרו חברת הובלה טובה. אפשר להתייעץ עם https://www.moving-israel.co.il בתור חברת הובלות מומלצת.