רכישת ארונות מטבח-השלב הראשון.

בבואנו לשפץ את המטבח הקיים שלנו עלינו לבוא ערוכים ומוכנים היטב לקראת זה.
אם הנכם לקראת התקנת ארונות מטבח חדשים או שיפוץ של ארונות מטבח ישנים אנו ניתן לכם מספר השראות לבטא את החלומות העיצוביים שלכם.
היתרון הגדול בבחירת ארונות מטבח מותאמים אישית, הרי כידוע, היום הרבה מאוד נמכרים ארונות מטבח “סטנדרטיים”, היא בכך שהם מעניקים לכם גמישות רבה בסגנון, בחומר ובגימורים. ויתנו דגש לחלל חדר המטבח בו מותקנים הארונות.
הבקשות האישיות שלכם יקבלו מקום ודרישה ספציפיים ויבוצעו בהתאם.
אמנם עלויות של ארונות מטבח בהתאמה אישית הם גבוהים יותר,
אך כאשר אנו מתייחסים למטבח, לכל אחד מאיתנו ישנם צרכי בישול שונים,
בהתאם לצרכי הבישול השונים יש צורך לבנות ארונות מטבח שונים לגמרי אחד מהשני. כאשר המטרה הסופית העומדת מול עיננו היא להפוך את השימוש האיש שלנו במטבח לפונקציונלי ככל שניתן.
בנוסף, חופש יצירתי על פי רב מתבטא בכסף, נקודה שקשה ולעיתים לא ניתן להתחמק ממנה. לעומת זאת מנגד נקבל חופש יצירה גדול במיוחד. עיצוב ארונות מטבח הוא בהחלט סוג של יצירת אמנות, כל המעלות שלא ניתן יהיה לקבל אותם בשום אופן ברכישת ארונות מטבח סטנדרטיים, שם לא תהיה התייחסות לא לטעם האישי שלי, לא לתנאי המרחב בחדר, ולא לצרכי השימוש האינדיוידואלים של כל אחד כפי שהוא שונה מן האחר.


רכישת ארונות מטבח- השלב השני.

הדרך הנכונה לעשות זאת היא להכיר את התכונות של ארונות המטבח המותאמים אישית, לפי זה יהיה קל לנו למקד את הבחירה שלנו, לעשות אותה נכונה יותר ולקצר תהליכי החלטה.
הכרת התכונות של הארונות מטבח תעניק לנו חופש הידיעה, כך לא נהיה תלויים עד עמקי נשמתנו בבעל מקצוע, ותהיה לנו אחריות/חירות רבה יותר לקבל החלטות בכוחות עצמנו או להטיל דופי בהמלצות אותן נקבל.
כאשר את גוף ארון המטבח תמיד מומלץ לדרוש כי יהיה עשוי סנדויץ’, בנוגע להחלפת דלתות מטבח לא כן הדבר וכי דווקא פה רצוי לבקש כי תהינה עשויות MDF דווקא.
הסברה כי כל הארונות מטבח צריכים להיות עשויים סנדויץ’ נובעת מטעות פרסומית.
היכן אינם רואים שלל חברות המייצרות ארונות מטבח המציעים לכם ארונות מטבח עשויים סנדויץ’? הן אינן מאריכות ומספרות לכם כי את חזיתות ארונות המטבח לא רצוי לבנות מסנדויץ’ כלל וכלל, דלתות סנדויץ’ הן ההפך ממתאימות, הסיבה לכך נובעת כי סנדויץ’ הוא חומר חי, עשוי עץ, בעקבות חיותו של העץ, במהלך השנים עלולים להיווצר עיותים בחזיתות והן חדלות מלהיות ישרות. דווקא המעלה של החומר כי הינו עץ איכותי ושהינו חומר “חי” , פה , בחזיתות הארונות מטבח, מעלתו היא מגרעתו.
לעומת זאת לחזיתות חזקים וישרים לאורך שנים ממליצים להשתמש דווקא בחזיתות עשויות MDF.
כאשר חוסר “החיות” שלהם במקרה הזה מהווה את המעלה שלהם שכן אינן מקבלות עיוותים במהלך השנים.
המשך יבוא…..