השילוב המנצח : ריהוט עץ מלא איכותי עם כריות נוי במגוון דגמים

ריהוט עץ מלא איכותי הוא נכס לשנים רבות. לא נמהר להחליף את הריהוט בכל פעם בה מתחשק לנו לשנות מעט את עיצוב הבית ולרענן אותו. רהיטי עץ מלא תמיד נשארים באופנה, משתלבים עם כל סגנונות העיצוב ועם כל הצבעים. שילוב של כריות נוי חדשות במגוון דגמים אצלכם בסלון, בחדר השינה או בגינה, יצליח להפוך את ריהוט העץ מרשים יותר, מלא סגנון, מודרני ונוח. הכריות מכניסות צבע אל החדר, מעלות חיוך, משפרות את מצב הרוח ומאפשרות לכם לתת ביטוי לטעמכם האישי בעיצוב הבית בכל פעם מחדש.

 החופש לעצב מחדש בקלות את ריהוט הגן הופך את ההשקעה בקניית ריהוט עץ איכותי להשקעה נבונה לטווח ארוך. כריות נוי במגוון דגמים נמכרות היום במחירים שווים לכל כיס. הכריות משתלבות היטב עם כל סוגי רהיטי העץ ליצירת מראה ביתי וחמים, מראה יוקרתי, מראה טבעי ועוד. הכריות משדרגות כל רהיט והופכות אותו נוח יותר ומיוחד יותר.

איך לשמור נכון על כריות נוי?

 

כריות נוי במגוון דגמים נמכרות במחירים שווים לכל כיס. בכל זאת, נרצה לשמור על הכריות ולמנוע בלאי מהיר. טיפול נכון בכריות יאפשר שימוש ארוך טווח. ניתן יהיה להחזיק בבית כמה סטים של כריות כאשר אחת לכמה חודשים תחליפו את סט הכריות ותרעננו כך את עיצוב הבית.

טיפול נכון בכריות נוי יכלול כביסה של כיסוי הכרית אחת לחודש. את תכנית הכביסה יש לבחור בהתאם להנחית היצרן. בהעדר הנחיות היצרן כדאי לבחור בתכנית כביסה עדינה. אם מדובר בכריות נוי המשמשות אתכם בפינת ישיבה חיצונית חשופה לשמש, כדאי לצמצם ככל האפשר את חשיפת הכריות לשמש. כיסוי של הכריות או אחסון במחסן מוגן מקרני השמש יצמצם משמעותית את הבלאי המהיר הנוצר מחשיפה מוגברת של בדים אל השמש.

אפשר להשתמש בעץ גושני מאותו סוג שהנגר שלכם משתמש לפרגולה בתור דוגמא, אז תשמרו על קו עיצובי זהה הן במטבח והן בפרגולה. עיצוב שמתאים מאוד לבחוץ דווקא.

למשטחי עבודה של מטבחי חוץ יש להשתמש בחומרים עמידים כגון נירוסטה.

איך לשמור נכון על ריהוט עץ?

יחד עם כריות הנוי, גם על ריהוט העץ שלכם יש להגן מפני קרני השמש. רהיטי עץ מלא ישמרו על טיבם ויאריכו שנים כאשר תתחזקו אותם נכון. שימוש בכיסוי מגן לכל פינת הישיבה יצמצם את נזקי השמש. כל עוד פינת הישיבה בחצר אינה בשימוש נמליץ לכסות אותה. טיפול נכון בריהוט עץ יכלול גם ליטוש ושיוף של העץ לשמירה על רהיטים חלקים במראה חדש. יש להקפיד לנקות את ריהוט העץ היטב להסרת לשלשת ציפורים, אבק ושאר כתמים ולכלוכים המצטברים על ריהוט הגן. את הניקוי תבצעו בעזרת סמרטוט יבש או לח.

שימון של רהיטי עץ מספק להם הגנה מפני חדירת לחות, יש לבצע את שימון הרהיטים אחת לתקופה בהתאם לתדירות חשיפת הרהיטים אל השמש. צביעה של רהיטי הגן בלכה תספק להם שכבת מגן נוספת. להשלמת הטיפול נמליץ על חיזוק הברגים והצירים. אם מדובר בריהוט גן מתקפל טיפול נכון בצירים חיוני למניעת נעילה שאינה מאפשרת תנועה קלה.