תמיד חלמתם על ארונות מטבח קסומים ?

ברימון נגרות אישית אנחנו יודעים לעשות הרבה דברים, ומירב היצירתיות שלנו מתבטאת בהגשמת חלומות. רוצים לקבל את מטבח חלומותיכם? בואו נעשה קסמים ביחד!

המטבח המודרני שלכם יוכל להתגשם בהינף דלת כאשר נבחר ביחד את ה-Look&Feel שירגשו אתכם וכך בכל סגנון בו תבחרו.
רימון לכותרת

נפתח את הדלת לארון הקסמים.

תכנון ארונות המטבח זה עניין של תשוקה. זכרונות ילדות מהמטבח של סבתא, או דווקא זכרונות אהבה מפירנצה של מטבח איטלקי במלון שהתארחתם בו בחופשה לפני שנים...יש לזכרונות המטבח ריחות וצבעים, אהבה וכמיהה לייצר קסם שמתגלם בתוך ארון. כביכול, ארון מטבח, מה כבר יש בו? בסה"כ פריט פונקציונאלי המשרת מטרה ברורה חסרת מעוף. זה יכול להיות נכון בהרבה בתים, אך לא אצלכם. ברגע שנכנסת התשוקה ליצור קסמים במטבח – לא ניתן לעצור אותה והקסם חייב להתממש. בין אם התשוקה שלכם היא למטבח כפרי שיכיל בני משפחה רבים ובישולים מלאי  תוכן ובין אם אתם משתוקקים למטבח מודרני חדיש ויעיל – אנחנו כאן להפוך את הקסם למציאות.

בואו ונרקום יחד יצירת אמנות של מרקם, צבע וצורה, בואו נעשה קסמים במטבח!

התקשרו עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת

ארונות מטבח קסומים – חלום שמתגשם.

ברימון נגרות אישית אנחנו מעודדים אתכם לבטא את התשוקות שלכם בנוגע למטבח עד לרמת הפרטים הקטנים ביותר. אם התשוקה קיימת אך עדיין לא מוגדר לכם הכיוון, תוכלו להתרשם בגלריה מעל ולראות כמה קסמים שכבר התרחשו בשיתוף פעולה ביננו לבין עשרות לקוחות מרוצים. הסגנונות כל כך רבים והביטוי שונה לגמרי מאחד לשני כך שמאגר האפשרויות הוא אינסופי. אם במטבח לבן ואסטטי חשקה נפשכם – ישנם עשרות דרכים לעצב אותו. אם ישנו צבע אהוב שמבטא את תשוקתכם לחידוש יותר מכל – הוא יכול להשתלב באלף ואחת ורסיות בתוך ארונות המטבח שנעצב עבורכם. אחד השימושים הנפוצים אצלינו בארונות הקסמים הם המטבחים בסגנון הכפרי, שגם לו יש לא מעט וריאציות. שימו לב לביטוי השונה של השימוש בעץ כהה...התוצאה הסופית יכולה להיות חמימה וביתית, יוקרתית ומעוצבת, נאה אך סולידית ויש גם המראה המוגזם במכוון שגורם לכם להרגיש שאתם יוצאים למסעדה במטבח הפרטי שלכם...

ארונות מטבח – עושים קסמים ביחד!

ארונות מטבח אייקון2

הסוד הוא בהרמוניה

הסוד הוא ביצירת הרמוניה בין כל חלקי המטבח, בין כל הרצונות שלכם ובין כל היכולות שלנו והתוצאה היא לא פחות מקסם המתרחש מול עינכם. אנו מתייחסים למטבח בכלל ולארונות המטבח בפרט כיצירת אמנות ויחד איתכם נמנף את האמירה האישית שלכם יחד עם הידע המקצועי שצברנו במהלך שנות עבודתינו. אנחנו פה על מנת לעשות קסמים! כל סגנון בו תבחרו, כל חלום אותו תרצו להגשים - אנחנו הולכים ליצור הפיכה של רעיון למציאות מפתיעה שתעלה על כל דמיון.

ארונות מטבח אייקון 3

המטבח לובש אופנה חדשה

בואו ונפתח את דלת הקסמים למטבח החדש שלכם, הסגנון לא משנה, זה יכול להיות מטבח עם ניחוח צרפתי, מטבח מתכתי קר מבחוץ אך חם מבפנים, סגנון של מטבח עמוס מבקרים או מטבח אישי לזוג...אנו הולכים לעשות קסמים ביחד וליצור חדר חדש בבית בו תרצו לשהות ולבשל עוד ועוד ולראות מה מסתתר בארונות המטבח הקסומים שלכם.

אייקו מסגרת 2

המפתח להצלחה

כמו קוסם ששולף יונה מהכובע ומפתיע אתכם כל פעם מחדש, כך גם אנחנו מתכוונים להפתיע אתכם בעיצוב מושלם לארונות המטבח החדשים שלכם. הדגש שאנו נותנים הוא על התאמה מלאה לאישיות שלכם וזהו דבר שחשוב תמיד לזכור: הרצון שלכם הוא המפתח שלנו להצלחה. הפרטים הקטנים והגדולים כאחד יקבלו את הביטוי העיצובי שלנו בהתאם לתשוקות שלכם. זה הולך להיות קסם אחד גדול, מטבח שמכל פינה שלו אתם תראו את עצמכם, את האהבה שלכם, את המטבח שתמיד חלמתם עליו וזאת במיזוג מושלם של ביטוי פונקציונאלי לצרכים יומיומיים ומיקסום החלל בצורה מיטבית.

אייקון מסגרת 7

מיזוג מושלם

ברימון נגרות אישית נשלב את הטכנולוגיה החדישה ביותר בתחום המטבחים המעוצבים. טכנולוגיה אשר הופכת את ההתנהלות במטבח לקלה ונגישה מבלי שהדבר ישפיע לרעה על קו העיצוב הנקי והמסוגנן. להיפך, שני התחומים משולבים יחד: יעילות ועיצוב החוברים לביצוע מושלם!

בואו ונרקום יחד יצירת אמנות של מרקם, צבע וצורה, בואו נעשה קסמים במטבח!

התקשרו עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת

ארונות מטבח - למה אצלנו?

רימון נגרות בהתאמה אישית מחזיקה בנגריה מקצועית וצוות עובדים מיומן ומנוסה בהחלפת דלתות מטבח, שדרוג וחידוש מטבחים, עיצוב מטבחים ושיפוץ מטבחים כחלק משירותי הנגרות שמעניקה החברה. ברימון נגרות בהתאמה אישית תקבלו יחס אישי וליווי צמוד עד להשגת המטבח המושלם.